O nás

Věnujeme se nejen airbrush tetování, ale také bodypaintingu a facepaintingu. Jsme schopni pokrýt akce nejen pro děti, jako jsou různé oslavy, dětské dny, maškarní, mikuláš apod., ale také propagační akce firem, malování na obličej a tělo pro dospělé.

Malujeme také dočasnou tetovací barvou. Můžete si vybrat nejen černou, ale i barevné (modrá, bílá, červená, …) a také UV nebo flourescenční. A pokud chcete Vaší akci vyšperkovat, provádním balonkovou výzdobu, včetně heliem plněných balónků a objektů a také tvarovaná zvířátka, postavy apod.

Naše dostupnost je celorepubliková, domovské adresy máme v Praze a Plzni. Jsme časově flexibilní a pracujeme „bez agenturních provizí“.

Jste-li malý klub a chcete-li zajistit pro své návštěvníky něco zajímavého, vyjdeme Vám vstříc cenově zajímavým balíčkem.

Chcete nechat tetovat své logo anebo jiné speciální tvary na přání a jen exkluzivně u Vás ? I tato možnost je Vám k dispozici.

Pořádáte festival a za odměnu pro některé návštěvníky chcete zajistit dočasné tetování ? Přizpůsobíme se Vašemu programu.

Máte v plánu akci se zajímavou návštěvností a chcete doplnit doprovodný program ? Můžeme si přímo na akci vybírat a nemusíte nás plně hradit.

Samozřejmostí je vystavení daňového dokladu na vyžádání.